Author: c***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good
顏色: 漸層棕色
Price: HK$141.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 195 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260310101501167472817 |
Author: c***n
Date:
Review: Good
顏色: 漸層棕色
Author: c***h
Date:
Review: Fits and looks pretty good
顏色: 漸變金色
Author: s***9
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Fabulous hair
顏色: 漸變金色
Author: p***z
Date:
Review: Relación calidad-precio: buena
顏色: 漸變金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.